Mertis

Mertis Investmets - profesjonaliści rynku deweloperskiego

Mertis Investments jest wyspecjalizowaną spółką brokerską, profesjonalnie zajmującą się pierwotnym rynkiem mieszkaniowym w inwestycjach deweloperskich w Bydgoszczy. Nasz zespół stanowią doświadczeni konsultanci - pasjonaci, którzy od lat pracują z klientami w branżach deweloperskiej i budowlanej.

Naszymi klientami są:

  • osoby poszukujące nowych mieszkań i domów w inwestycjach deweloperskich na terenie Bydgoszczy i okolic
  • inwestorzy, firmy budowlane i deweloperzy poszukujący na terenie Bydgoszczy profesjonalnego działu handlowego
     

Klientom poszukującym mieszkań w Bydgoszczy oferujemy tylko nowe mieszkania z bydgoskiego rynku pierwotnego. Dzięki specjalizacji na bydgoskim rynku deweloperskim, jesteśmy w stanie rzetelnie i profesjonalnie obsługiwać klientów poszukujących nowych mieszkań. W przeciwieństwie do tradycyjnych biur nieruchomości czy pośredników, jesteśmy profesjonalistami w branży deweloperskiej. Od wielu lat zajmujemy się tylko nowymi mieszkaniami i są one naszym podstawowym produktem w ofercie.

Mertis Investments jest brokerem zoptymalizowanym i zaprojektowanym do pracy na rynku deweloperskim, dzięki temu posiadamy najszerszą ofertę nowych mieszkań w Bydgoszczy oraz największą wiedzę o rynku i doświadczenie w branży. Lata szkoleń, praktyki na budowie oraz niezliczone referencje dają naszym klientom pewność, że pracują z najlepszymi profesjonalistami z branży deweloperskiej.

Naszym klientom pomagamy w znalezieniu odpowiednich mieszkań spełniających ich wymagania.
Wspólnie odwiedzamy inwestycje i place budowy oraz obiektywnie rozmawiamy o zaletach i wadach danych osiedli i ich lokalizacji

Posiadamy najszerszą ofertę nowych mieszkań w Bydgoszczy, doświadczenie oraz szeroką wiedzę nt. zrealizowanych, obecnie powstających i planowanych bydgoskich inwestycji deweloperskich. Swoim klientom podpowiadamy najlepsze rozwiązania odnośnie zakupu mieszkania deweloperskiego. W nowo budowanych inwestycjach projektujemy i aranżujemy indywidualne mieszkania pod potrzeby wymagających klientów

Dlaczego warto z nami współpracować?

Mertis Investments pełni rolę supermarketu inwestycji gdzie znajdziesz i porównasz w jednym miejscu najlepiej dopasowane do twoich potrzeb oferty nowych mieszkań i domów.  Zakup mieszkania to ważna decyzja związana ze sporym wydatkiem, dlatego warto ją konsultować z osobami godnymi zaufania i znającymi się  na rzeczy.

Czy to się opłaca?

Nasze usługi są skierowane do osób, które oczekują profesjonalnej obsługi i doradztwa przy zakupie nowego mieszkania oraz cenią swój czas i pieniądze. Ceny oferowanych przez nas mieszkań są takie sam jakie proponują deweloperzy, zaś dzięki współpracy z nami i zdobytej przez to wiedzy na temat rynku, łatwiej jest dokonywać lepszych wyborów, negocjować warunki i cenę nabywanych lokali.

Mertis Investments jest wyłącznym przedstawicielem handlowym wybranych deweloperów i inwestycji deweloperskich na terenie Bydgoszczy co oznacza, że prowadzimy sprzedaż bezpośrednią inwestycji mieszkaniowych, które znajdziesz tylko u nas.