Osiedle Industria - projekt deweloperski z przemysłową historią powstaje przy Pomorskiej

Industria to osiedle stworzone z myślą o zachowaniu dawnego charakteru. Już pod koniec 2021 roku pierwszy etap dużego projektu przy ulicy Pomorskiej ujrzy światło dzienne i będzie cieszył oczy mieszkańców. Poprzemysłowy teren wróci do użytku mieszkańców z zupełnie nową funkcją.

Nie byłoby miasta, gdyby nie jego historia. Wiele terenów poprzemysłowych zostaje opuszczonych, powoli zapada w niepamięć, albo zostaje zniszczonych. Coraz częściej jednak, znajdują się ludzie, którzy chcą dać im drugie życie. W takich miejscach warto, by przyszłość łączyła się spójnie z historią . Industria to przykład inwestora, który podjął się tego wyzwania i wszystko wskazuje na to, że się uda. Duża część takich terenów znajduje się, wbrew pozorom, blisko centrum. Potencjał ulicy Pomorskiej, przy której niebawem pojawi się Industria został zauważony i rozpoczęły się już pierwsze prace związane z budową.

W projekcie uwzględniono elementy wpisujące się w przemysłową przeszłość osiedla. Nowoczesna architektura i zabytkowe detale utrzymają wyjątkowy charakter tego miejsca. Budynek przy ulicy Pomorskiej to etap pierwszy, ale cała inwestycja obejmie jeszcze ulicę Rycerską i Świecką.

 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Industria.