Osiedle Enklawa - nowoczesność w pełnej krasie na bydgoskim osiedlu Leśnym

Przy bydgoskim Myślęcinku powstaje wyjątkowe osiedle. Poza nadzwyczajną lokalizacją zaskoczy swoją funkcjonalnością i nowoczesnymi rozwiązaniami. Osiedle Enklawa to idealna oferta dla wszystkich ceniących sobie wygodę spokój i przyjazne środowisko do życia. Inwestycja zostanie oddana do użytku już w 2022 roku.

 
W dobie wszechobecnego rozwoju technologicznego nie można oczywiście pominąć branży deweloperskiej. Na osiedlu Leśnym trwa budowa wyjątkowego osiedla w bliskim otoczeniu największego parku w regionie. Osiedle Enklawa powoli się ujawnia a planowane udogodnienia w lokalach będą nie lada niespodzianką. 

Jeszcze do niedawna ekologiczne ławki z panelem solarnym, czerpiącym energię ze słońca pozwalające na doładowanie telefonu, specjalnie kodowane skrzynki czy aplikacje pozwalające monitorować zużycie wody czy prądu brzmiały futurystycznie. Twórcy osiedla pomyśleli o każdym z tych aspektów. Na osiedlu Enklawa stanie się to rzeczywistością ułatwiającą funkcjonowanie w dzisiejszym zabieganym świecie. Ogromnym atutem oraz nowością będą pojemniki do segregacji odpadów schowane pod powierzchnią ziemi. To nie tylko praktyczne rozwiązanie ale również kwestia pozwalający na utrzymanie estetyki przestrzeni oraz zapobieganie nieprzyjemnym zapachom. Zdecydowanie umili to czas spędzany w gronie rodziny.

Jeśli jesteś osobą lubiącą nowatorskie rozwiązania, ceniącą sobie komfort i nowoczesność we wnętrzach a jednocześnie lubisz aktywność na świeżym powietrzu, koniecznie sprawdź tę inwestycję. Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to również mocna strona tej lokalizacji.Poznaj Osiedle Enklawa!