Murapol w Bydgoszczy! Przy ulicy Akademickiej powstanie nowa inwestycja.

Kolejny inwestor zainteresował się bydgoskim Fordonem. Tym razem przy ulicy Akademickiej powstanie duża inwestycja z innowacyjnymi rozwiązaniami. Osiedle w spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni zostanie oddane do użytku w lipcu 2022 roku. To ciekawa propozycja również pod zakup inwestycyjny!

Murapol jest jednym z wiodących deweloperów w Polsce. Postawienie na pierwszym miejscu najwyższej jakości materiałów i wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań sprawia, że inwestycje które powstają są bezpieczne i będą służyć wiele lat. Tym razem deweloper postawił na przedsięwzięcie w bydgoskim Fordonie przy ulicy Akademickiej. 

W dzisiejszym świecie, gdzie nic nie jest pewne a tempo życia stale rośnie, warto mieć miejsce, które po ciężkim dniu daje chwilę wytchnienia. Fordon to spokojna dzielnica pełna zieleni lasów, parków i skwerów, zapewniająca przestrzeń do rekreacji i wypoczynku. W ostatnim czasie pojawiło się tam wiele koncepcji, dzięki którym zainteresowanie tym punktem na mapie Bydgoszczy rośnie.  

Osiedle Akademickie to propozycja składająca się z w pierwszym etapie dwóch 4-piętrowych budynków. W ofercie znajdzie się pakiet antysmogowy, który będzie chronić powietrze  przed zanieczyszczeniami oraz zintegrowany system automatyki mieszkaniowej, pozwalający funkcji Smart Home działać równolegle w formie bezprzewodowej jak i przewodowej.

Usytuowanie w okolicy uczelni wyższej sprawia, że będzie to również dobre miejsce na zakup mieszkania inwestycyjnego. Dodatkowo atrakcyjność cenowa, obecność punktów handlowych oraz dobra komunikacja z centrum sprawiają, że nowy projekt szybko zyskuje popularność.

Jeśli lubisz wypoczynek na świeżym powietrzu, czujesz się najlepiej w otoczeniu zieleni i myślisz o zakupie mieszkania w Fordonie i cenisz sobie rozsądną cenę to zapraszamy do zapoznania się z ofertą Osiedla Akademickiego na naszej stronie!