Inwestycja Nest czyli przytulne gniazdko przy ulicy Gołębiej na bydgoskim Górzyskowie

Górzyskowo to miejsce, które z roku na rok staje się coraz bardziej atrakcyjne. Rozwijające się osiedle w spokojnej części miasta. Nowa inwestycja- Nest, przemyślana została nie tylko pod względem konstrukcji, ale i nazwy sugerującej od razu klimat, który chcą stworzyć w tym miejscu inwestorzy.

Czym jest Nest? Słowo to oznacza dosłownie gniazdo, siedlisko, dom rodzinny. Już sama nazwa wzbudza pewne skojarzenia. W  takim miejscu możemy poczuć  ciepłą, pozytywną aurę. Gniazdo ma być odniesieniem do rodzin, które chcą zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim dzieciom. Oznacza to spokojną enklawę. Wybierając inwestycję, która stać się ma nowym domem, warto wziąć pod uwagę wszystkie ważne dla nas aspekty.
Zamysł jest taki, by miejsce to wpisywało się w klimat osiedla Górzyskowo i odpowiadało na potrzeby jego mieszkańców. Górzyskowo jest osiedlem z kameralnym klimatem oraz bardzo dobrym zapleczem usługowo-handlowym. W okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy a mała odległość do centrum dodatkowo wpływa na atrakcyjność tej lokalizacji. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących rodzinną atmosferę. Otoczenie zieleni umili wolny czas i będzie idealnym punktem spacerowym. 
Kameralny budynek, w dobrym stylu, z ogródkami przy mieszkaniach znajdujących się na parterze oraz ciekawa elewacja wpisują się w misje tej inwestycji. 


Jeśli szukasz spokojnego miejsca do życia i wypoczynku zachęcamy do zapoznania się z ofertą inwestycji  Nest na naszej stronie.